Nazywam się Michał Sołtys. Z branżą reklamową związany jestem od 2006 r. Jako samouk zaczynałem od projektowania grafiki komputerowej i kodowania stron www. Doświadczenie w branży zdobienia odzieży oraz projektowania było bodźcem do rozszerzenia działalności o usługi nadruków na odzieży.

Wspólnie z rodzinnym zespołem “Sołtys drukuje i projektuje” z przyjemnością stworzymy dla Ciebie odzież reklamową i roboczą wykorzystując nowoczesne techniki nadruku takie jak: technologia flex/flock, sublimacja i subliflock. Co to takiego?

Metody nadruku

Technologia flex i flock – pozwala wykonać nadruki kolorowe, metaliczne, odblaskowe. Powierzchnia nadruku jest idealnie gładka w przypadku folii flex lub „meszkowata” w folii flock. Za pomocą plotera wycinamy dowolny wzór z pokrytej klejem folii, a potem wgrzewamy w wybraną przez Ciebie odzież za pomocą termoprasy.

Nadruk folią flex.
Sublimacja – pozwala zachować fotograficzną jakość nadruku uwzględniając mnogość jego kolorów, tonów i odcieni. Stosujemy ją tylko na materiałach syntetycznych – poliestrowych lub zawierających jego domieszkę. Tusz sublimacyjny w wyniku procesu chemicznego, którego katalizatorem jest wysoka temperatura prasy wnika z wydruku w strukturę materiału. Gotowy nadruk jest odporny na pranie czy warunki atmosferyczne.

Nadruk sublimacyjny.
Subliflock – to połączenie nadruku flock i sublimacji. Pozwala wykonać wielokolorowy nadruk na różnego rodzaju tkaninach. Bez znaczenia jest ich skład i kolor. Nadruk drukujemy na papierze do sublimacji, a następnie wgrzewamy go w folię subliflock. Potem grafikę trzeba dokładnie wyciąć i za pomocą prasy umieścić ją na tkaninie. Taki nadruk jest praktycznie niezniszczalny.

Aplikacja subliflock.

Trudny wybór?

Zadzwoń – podpowiemy Ci, która technika będzie najlepsza dla Twojego projektu.
Tel. 793 351 020